KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10177069
nr 1017 7069
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition, motivet: 32 x 44
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 februari 2016
kl 20:42:09
150 kr